Masz zadłużenie, skontaktuj się z nami:
Telefon

O nas

Kancelaria Rączkowski & Kwieciński Adwokaci wychodząc naprzeciw potrzebom
i oczekiwaniom Klientów wyspecjalizowała się w dochodzeniu wierzytelności na etapie przedsądowym (polubownym), sądowym i egzekucyjnym.

Naszym celem jest osiągnięcie jak najwyższej skuteczności w sprawach windykacyjnych naszych Klientów. Priorytetem, jest oparty na partnerskich relacjach, bezpośredni kontakt z dłużnikiem, dzięki któremu prowadzone negocjacje umożliwiają uzyskanie korzystnych rozwiązań dla każdej ze stron.

Chcemy, aby dłużnik posiadał pełną wiedzę na temat etapu postępowania na jakim się znajduje, możliwości negocjowania warunków spłaty zadłużenia i korzyści na jakie może liczyć w przypadku rozwiązania problemu na drodze polubownej.

Kontaktem z dłużnikami zajmuje się zespół prawników oraz specjalistów ds. windykacji posiadający wieloletnie doświadczenie i przygotowany do negocjacji nawet
w najtrudniejszych przypadkach.

Nasi pracownicy działają w oparciu o zasady etyki niezbędnej w prowadzeniu skomplikowanych spraw windykacyjnych. Przestrzegamy Zasad Dobrych Praktyk Windykacyjnych oraz Zasad Dobrej Praktyki Bankowej, co daje gwarancję naszej rzetelności i profesjonalizmu.